pm-market-logo-white-horizontal

PM-MARKET / PRODUKT

FORK Wózek paletowy ręczny Paleciak ocynkowany PRZN25

Ocynkowane ręczne wózki paletowe są niezbędnym narzędziem w każdym magazynie, w którym towary lub produkty przechowywane są na paletach. Ich ocynkowana powierzchnia poprawia odporność na korozję i zapewnia długą żywotność. Wózki te zaprojektowano do wydajnego przemieszczania i podnoszenia ciężkich ładunków na paletach przy użyciu siły ludzkiej. Wózki paletowe wyposażone są w pompę hydrauliczną o dużej wydajności, która zapewni wygodne i szybkie podnoszenie towaru w celu jego przeniesienia. Często stosowane są w magazynach, fabrykach i innych miejscach pracy, gdzie trzeba przewieźć duże ilości ładunku. Ocynkowana powłoka ramy pomaga chronić wózek przed rdzą i zachować jego trwałość, dzięki czemu jest trwałym rozwiązaniem do transportu materiałów. Wszystkie zewnętrzne części ręcznego wózka paletowego są ocynkowane, w tym pompa hydrauliczna, rama wideł, uchwyt itd. Mają specjalne zastosowanie w zimnych i wilgotnych środowiskach, ponieważ wytrzymują działanie zimna, kondensacji i mycia. Ręczny wózek paletowy GUMI ocynkowany PRZN25 wyposażony w:
  • Zawór nadmiarowy ciśnienia i zawór przeciążeniowy zapobiegający uszkodzenie pompy, gdy obciążenie przekracza dopuszczalny ciężar;
  • Jednoczęściowa konstrukcja pompy ułatwia naprawę, zapewniając niezawodną pracę i długą żywotność;
  • Nylonowe rolki widełkowe jako standardowa opcja do użytku w mokrych lub trudnych warunkach.
1616,80  netto

Zastanawiasz się jak dostarczymy Twoje zamówienie?

SPRAWDŹ OPCJE DOSTAWY

Zamówienia realizowane są w terminie 2-3 dni roboczych pod warunkiem, że zamówiony towar znajduje się w magazynie. W przeciwnym wypadku czas realizacji zamówienia może się wydłużyć i wynieść od 5 do 15 dni roboczych.
Masz dodatkowe pytania?

SPRAWDŹ NASZE NOWOŚCI

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wykonujemy również konstrukcje według projektu klienta, niestandardowe oraz na wymiar!
Z nami zawsze znajdziesz rozwiązanie! Nie zwlekaj i zadzwoń lub napisz do nas już teraz!

WYSZUKAJ PRODUKTY

SPRAWDŹ NASZE POLECANE

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Sortuj

Sortuj

Cena

Cena

Pojemność (L)

Pojemność (L)