pm-market-logo-white-horizontal

PM-MARKET / PRODUKT

FORK Elektryczny wózek paletowy PRE15

Elektryczne wózki paletowe są wyposażone w akumulatory litowo-jonowe. Zasilany akumulatorami litowo-jonowymi, elektryczny wózek paletowy to system elektrycznych wózków paletowych, który pomaga pracownikom magazynu podnosić i przenosić palety bez użycia siły fizycznej człowieka. Akumulator litowo-jonowy zasila mechanizmy podnoszenia i jazdy. Baterie litowo-jonowe to nowoczesna technologia akumulatorów, która oferuje wiele zalet w porównaniu z ich poprzednikami, akumulatorami kwasowo-ołowiowymi. Jedną z głównych zalet naszych akumulatorów litowo-jonowych do wózków paletowych jest 3x dłuższa żywotność, mniejsza waga i łatwiejsza konserwacja urządzenia. Elektryczny wózek paletowy z akumulatorem litowo-jonowym PRE15:
 • Nośność– 1500kg;
 • Długość wideł – 1150mm;
 • Kompaktowy i trwały – obudowa wykonana jest ze sztywnych materiałów, bez możliwości wygięcia i odkształcenia;
 • Łatwy w sterowaniu– ergonomiczny uchwyt;
 • Opcja prędkości żółwia – przełączanie pomiędzy trybami szybkiej i wolnej jazdy dla bezpieczniejszej pracy;
 • Najbardziej kompaktowa maszyna o tym samym udźwigu– odpowiednia do małych miejsc pracy , takie jak małe warsztaty, magazyny, ciężarówki lub samochody dostawcze;
 • Unikalna konstrukcja wideł– łatwa w obsłudze z paletami europejskimi, paletami amerykańskimi i paletami z tworzyw sztucznych. Sztywny widelec bez odkształceń, duża trwałość;
 • Szybkie ładowanie– 2 godziny do pełnego naładowania akumulatora;
 • Długa żywotność – bateria litowa zapewnia długotrwałe użytkowanie;
 • Wysokie bezpieczeństwo– wbudowany panel ochronny i wielokrotne zabezpieczenia zapobiegające przeładowaniu i nadmiernemu rozładowaniu.
 • Wzmocnione – popychacz, rama koła i siedzisko podporowe;
 • Dzięki akumulatorowi zapasowemu urządzenie może pracować przez 24 godziny.
Zautomatyzowana produkcja wózków paletowych zapewnia wysoką jakość w każdym szczególe. Postępowe i nowoczesne technologie stosowane w procesie produkcyjnym sprawiają, że nasze wózki paletowe są niezawodnymi pomocnikami dla każdego użytkownika. Wózki paletowe to jedno z najpopularniejszych na świecie rozwiązań do obsługi palet, prosty, ale wszechstronny sposób na przemieszczaj, organizuj i umieszczaj towary w swoim magazynie. Ergonomiczna konstrukcja wózka paletowego daje możliwość sprawnego przemieszczania bardzo ciężkich i dużych przedmiotów przy mniejszym wysiłku fizycznym i zmniejsza zapotrzebowanie na duże zasoby ludzkie.
5456,70  netto

Zastanawiasz się jak dostarczymy Twoje zamówienie?

SPRAWDŹ OPCJE DOSTAWY

Zamówienia realizowane są w terminie 2-3 dni roboczych pod warunkiem, że zamówiony towar znajduje się w magazynie. W przeciwnym wypadku czas realizacji zamówienia może się wydłużyć i wynieść od 5 do 15 dni roboczych.
Masz dodatkowe pytania?

SPRAWDŹ NASZE NOWOŚCI

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wykonujemy również konstrukcje według projektu klienta, niestandardowe oraz na wymiar!
Z nami zawsze znajdziesz rozwiązanie! Nie zwlekaj i zadzwoń lub napisz do nas już teraz!

WYSZUKAJ PRODUKTY

SPRAWDŹ NASZE POLECANE

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Sortuj

Sortuj

Cena

Cena

Pojemność (L)

Pojemność (L)