pm-market-logo-white-horizontal

PM-MARKET / PRODUKT

FORK Półelektryczny nożycowy wózek paletowy PRSP1000S

Przeciążenie każdego pracownika, które wiąże się z częstym podnoszeniem, umieszczaniem lub przenoszeniem ciężkich przedmiotów, ma znaczący wpływ na zdrowie personelu. W takich sytuacjach doskonałym wyborem są półelektryczne nożycowe wózki paletowe z oferty FORK. Szeroki zakres udźwigów i wysokości podnoszenia gwarantuje, że każdy klient znajdzie produkt najbardziej odpowiedni do jego potrzeb. Nożycowy wózek paletowy może być używany zarówno jako ręczny wózek paletowy, jak i jako platforma podnosząca, stół do pakowania, a nawet stół warsztatowy. Półelektryczne nożycowe wózki paletowe łączą w sobie możliwości podnoszenia elektrycznego z napędem ręcznym. Oznacza to, że chociaż funkcja podnoszenia jest obsługiwana elektrycznie, do kierowania i manewrowania wymagana jest ręczna praca. Półelektryczny nożycowy wózek paletowy PRSP1000S:
    • Udźwig – 1000kg;
    • Wysokość podnoszenia – 800mm;
    • Wytrzymałe widły wytrzymujące duże obciążenia i można je regulować w celu dostosowania do różnych rozmiarów;
    • Z zaworem nadmiarowym ciśnienia i zaworem przeciążeniowym zapobiegającym uszkodzeniu pompy, gdy obciążenie przekracza limit masy;
    • Zamknięte końcówki wideł i wzmocnione ramy wideł – zapewniają długą żywotność.
  Ten typ wózków paletowych oferuje różne zalety, takie jak zmniejszone obciążenie fizyczne operatorów, zwiększona wydajność i większe bezpieczeństwo, co czyni je niezbędnymi narzędziami optymalizacji procesów pracy.
6880,00  netto

Zastanawiasz się jak dostarczymy Twoje zamówienie?

SPRAWDŹ OPCJE DOSTAWY

Zamówienia realizowane są w terminie 2-3 dni roboczych pod warunkiem, że zamówiony towar znajduje się w magazynie. W przeciwnym wypadku czas realizacji zamówienia może się wydłużyć i wynieść od 5 do 15 dni roboczych.
Masz dodatkowe pytania?

SPRAWDŹ NASZE NOWOŚCI

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wykonujemy również konstrukcje według projektu klienta, niestandardowe oraz na wymiar!
Z nami zawsze znajdziesz rozwiązanie! Nie zwlekaj i zadzwoń lub napisz do nas już teraz!

WYSZUKAJ PRODUKTY

SPRAWDŹ NASZE POLECANE

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Sortuj

Sortuj

Cena

Cena

Pojemność (L)

Pojemność (L)